D-Link PSM-12V-55-B Adaptador 12V 3A PSU
Referencia:
PSM-12V-55-B
Gama:
Entrada
EAN/UPC:
Tipo de usuario:
Consumo
Marca:
D-Link
Envío:
Stock:
Sin stock
MarcaD-link
ModeloPSM-12V-55-B
Caracteristicas- 12V 3A PSU Accessory Black (Interchangeable Euro/ UK plug)
- MPS Wall Mount Removable Type
- AC in 100V~240V (ES Level VI)
- DC output 12V/3A
- DC cable length:1.1M UL2468
- DC plug: 5.5x2.1x9.5mm  (I-type)